شرکت اس کا اف (SKF) در سال 1900 اقای استوان وینگویست (Sven Gustaf Wingqvist) که مهندس تعمیرات یک شرکت نساجی بود از عملکرد بلبرینگ های شیار عمیق در هنگام تغییرات زوایا ناراضی بود که موجب می شد بلبرینگ بیش از حد داغ کند و باعث از کار افتادن دستگاه شود. وی طرح بلبرینگ های خود تنظیم را برای اولین بار داد که پس از آزمایش موفق این بلبرینگ ها در دستگاه های نساجی شرکت خود را با نام SKF تاسیس کرد و هم اکنون علاوه بر تولید بلبرینگ خود تنظیم ، انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ و یاتاقان را نیز تولید میکند.

معرفی محصولات شرکت اس کا اف SKF

اگر در یک کلمه بخواهیم بلـبرینــگ اس کا اف SKF را معرفی کنیم باید بگوییم “بسیار با کیفیت و گرانقیمت ” محصولات شرکت SKF (اس کا اف) یکی از با کیفیت ترین برند های بلبرینگ در بازار بلبرینگ و رولبرینگ کشور است. بلبرینگ و رولبرینگ SKF در سال های اخیـــر به علت امتحان موفق در بازار بلبرینگ ایران و واردات خوب بسیار محبوب شده است که این محبوبیت موجب شده است برخی از افراد سود جو سعی در تقلب در این بلبرینگ محبوب در کشور بکنند و سایر بلبرینگ های چینی و بی کیفیت را با نام بلبرینگ اس کا اف SKF بفروشند ، که همین موجب شده است تشخیص آن کمی سخت شود.

نسبت به خرید بلبرینگ SKF اصل حساس باشید. هرچه محصولی اعتبار بیشتری داشته باشد، دندان طمع متقلبان نیز برای آن تیزتر است. البته آنان هرگز نمی توانند بازار اصلی را به دست آورند اما در تقلید از بسته بندی و اشکال و ابعاد ظاهری بسیار ماهرانه عمل می کنند و سود موقت مدنظر خود را به دست می آورند.